Viaport Marina Thema Parks

Oylanmamış 0 yorum
0/5
Misafirlerin 0% tavsiye ediyor

Süre

10 Saat

Tur Türü

Günübirlik Turlar

Grup boyutu

100 kişiler

Lokasyon

İstanbul Otelleri

Genel Bakış

VIAPORT MARİNA ALIŞVERİŞ ADASI

2015 Mayıs ayında, yaklaşık 1 Milyar TL yatırım değerliyle hizmet vermeye başlayan Viaport Marina, dünyanın en özel projelerinden biri olarak ön plana çıkıyor. Viaport Marina içerisinde yer alan tema park, aslan park, akvaryum, alışveriş merkezi, aqua park, yat limanı ve eğlence merkezi Viaport Marina’nın vazgeçilemez fonksiyonlarını oluşturuyor. Yaklaşık 600 bin metrekare alan üzerine kurulu Viaport Marina, tamamı deniz üstüne inşa edilmiş, tek katlı, üstü açık ve deniz manzaralı mağazalarına sahip alışveriş adasıyla fark yaratıyor.

AİLECE EĞLENCE VIAPORT MARİNA’DA

Tek katlı muhteşem mimarisi, hiçbir alışveriş merkezinde bulunmayan enfes deniz havası ve outlet cazibesini yanı sıra zengin marka karması ve seçkin yeme içme markalarıyla Viaport Marina outlet Shopping eşi benzeri bulunmaz bir alışveriş deneyimi için sizleri bekliyor. İçerisinde 28 farklı ünite bulunan Korsan Adası Tema Park, sahip olduğu pek çok ödülün yanı sıra Avrupa’nın en büyük 5. roller coaster’ından biri olan Red Fire’a ev sahipliği yapıyor. 7’de 70’e herkese hitap eden Korsan Adası Tema Park deneyimlenmemiş heyecanları yaşamak isteyenleri muhteşem “eğlence” dünyasına davet ediyor. Korsan Adası Tema Park’tan kısa bir süre sonra hayata geçirilen Via Entertainment ise 3 bölümden oluşuyor. İlk olarak ABD’de hayata geçirilen eğlence merkezi sinema, bowling ve oyun salonunu tek bir kapının ardında sergiliyor. Arkadaşları arasında en iyi atışı yapmak isteyen bowling tutkunun da, sevdiği aktörün yeni çıkacak filmi için Cuma’yı sabırsızlıkla bekleyen sinemaseverin de, ekranda beliren bonusları alabilmek için konsolun tuşlarına ardı ardına basan ufaklığın da en sevdiği yer olan Via Entertainment Viaport Marina’da her yaştan ziyaretçisini bekliyor. İstanbul’un en uzun sualtı tüneline sahip Viasea Akvaryum ise 12 bin deniz canlısını meraklıları ile buluşturuyor. Dünyanın ilk iklim temalı akvaryumu olan Viasea Akvaryum bambaşka dünyaların kapılarını sonuna kadar aralarken, eğitim ve eğlenceyi bir arada sunuyor. Sualtının büyüleyici dünyasında yolculuk yaparken, biberonla balık besleyebileceğiniz, elinizle vatoz sevebileceğiniz Viasea akvaryum sualtı kâşiflerini bekliyor. Dünyanın üçüncü Türkiye’nin ise tek yırtıcı kedi hayvanat bahçesi olma özelliğini taşıyan Aslan Park ise 12 farklı türden 30’a yakın canlıya ev sahipliği yapıyor. Nesli tükenme tehlikesiyle karşı karşıya olan hayvanalar için ex-sitü koruma programı uygulayan Aslan Park, dünyada sadece 30 tane kaldığı bilinen Beyaz Aslanların 5 tanesine de ev sahipliği yapıyor. Aslan Park’ta ayrıca Afrika Aslanı, Bengal Kaplanı, Sibirya Kaplanı, Puma, Leopar, Kara Panter, Vaşak, Kara Kulak gibi türler yer alıyor. İstanbul’un en özel aquaparkı olarak inşa edilen Marina Aquapark ise suyla eğlenceyi bir araya getiren en özel projelerden biri. 17 farklı su kaydırağının yer aldığı parkta, Avrupa’nın en yüksek su kaydırağı olan Looping Rocket, adrenalin tutkunların vazgeçilmezi olarak öne çıkıyor. 3 farklı yüzme havuzunun yer aldığı Marina Aquapark’ta 7’den 70’e herkes doyasıya eğlenme şansını yakalıyor. Köpük partileri, dj performanlar ve işinde uzman animatörlerle eğlencenin sürekli en üst seviyede yaşandığı Marina Aquapark, deniz ile yan yana olan konumuyla tatil keyfinin İstanbul’da yaşanmasına olanak sağlıyor.

Ulaşım için sürücülü vip araç https://transfer.beyztur.com.tr/

Fiyata Dahil Olan Hizmetler / Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

1-Thema park giriş Akvaryum Aslan Park ve Aqua park giriş kapsamaktadır. Kişi Başı : 550 tl
2-Thema Park giriş akvaryum ve aslan park dahil Kişi Başı :360 tl
3-Tema Park Giriş ve Akvaryum dahil(timsah parkı) Kişi Başı:260 tl
4-Tema Park Giriş ve Aslan Park Kişi Başı:260 tl
5-Sadece Aslan Park ve Akvaryum Kişi Başı:180 tl
6-Tema Park Kişi Başı:199 tl
7-Aquapark Kişi Başı:199 tl
8-Aslan Park Kişi Başı:99 tl
9-Akvaryum Kişi Başı:99 tl
Transfer için bilgi alınız.

Güzergah

Temalar

Macera
Eğlence
Aile ve Çocuklar
Lüks ve Konfor
Ulaşım ve Transfer

Tur Süresi

Günübirlik

Sıkça Sorulan Sorular

Ulaşım nasıl sağlanıyor?
Ulaşım araç acentemiz tarafından karşılanabilir.
Tur ne zaman ve nerede başlıyor?
Bu turumuz istediğiniz yerden 1 ile 7 kişiye kadar tek fiyat vip araç transferi ile başlar.Gruplarda daha büyük araçlar ile ulaşım sağlanır.
Araç bizi nereden alıyor nerede bırakıyor?
Sürücülü vip Aracımız vermiş olduğunuz adresten kapınızdan sizi alıyor.Tesise kadar bırakarak çıkış sonrası tekrar kapınıza bırakıyor.
Yaş aralığı nedir?
0-3 yaş ücretsiz yaş sınırlaması girişte yoktur.İçeride ebeveyn eşliğinde uygulanacak etkinlikler vardır.

Tur Konumu

Yorumlar

0/5
Oylanmamış
dayalı 0 Yorum
Mükemmel
0
Çok İyi
0
İyi
0
Kötü
0
Çok Kötü
0
Yorum Yok
Yorum yazmak için giriş yapınız

BEYZTUR TURIZM Doğrulandı

May 2021 'dan beri üye

Mesaj kutusu
0 ₺ başlayan fiyatlar

Ekstra Fiyatlar:

({{type.price_type}})
{{type.price_html}}
({{type.price_type}})
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
  • {{total_price_html}}
  • {{pay_now_price_html}}
Pazartesi 11:00 - 21:00
Perşembe 11:00 - 21:00
Çarşamba 11:00 - 21:00
Perşembe 11:00 - 21:00
Cuma 11:00 - 21:00
Cumartesi 11:00 - 21:00
Pazar 11:00 - 21:00
başlayan fiyatlar
0 ₺
0 Yorum
Mesajlar {{unread_count}}
... ile mesajlaş {{currentConversation.display_name}}
{{chat.display_name ? chat.display_name[0] : ''}}

{{chat.display_name}}

Siz: {{chat.last_message.content}}

{{chat.unread_count }}