BOSPHORUS TUR YAT GEZİSİ

Oylanmamış 0 yorum
0/5
Misafirlerin 0% tavsiye ediyor

Süre

2 Saat

Tur Türü

Günübirlik Turlar

Grup boyutu

15 kişiler

Genel Bakış

*Yat kiralama minimum iki saat(1000 tl).Rezervasyon iki saat üzerinden yapılır.Ek saat başı 450 tl dir.

Yat kiralama hizmetimizden faydalanarak şehrimizi ziyarete gelen yerli ve yabancı misafirlerinize, İstanbul boğazı’nın eşsiz güzelliği karşısında keyifli saatler yaşatabilirsiniz. Rezervasyon yaptırdığınızda iletişime geçerek kişi sayısı ve özel hizmet seçeneklerini bildirmeniz yeterlidir. Her kişi sayısına uygun kiralık yatlarımız ile dilediğiniz gün ve saatlerde ister saatlik kiralama, ister günlük kiralama, isterseniz de konaklama imkanları sunmaktayız. Yat kiralama hizmetimiz kişilere ve gruplara özeldir. Kiralama süreniz boyunca kaptan ve servis personeli sizlere eşlik edecekler. Kiralama süreniz boyunca sürekli seyir yapacak olan yatlarımız tarihi İstanbul boğazını bir baştan diğer başa her iki yakayı gezdirecektir.

Saatlik yat kiralama ‘da minimum(en az) kiralama süresi 2 saattir. İsteğinize göre 3, 4 yada 5 saatlik kiralamalar mümkün. Tur saatlerini sizler belirlemekte siniz. Dışarıdan kendi yiyecek ve içeceklerinizi getirebilir yada lezzet uzmanlarımızın hazırladığı fix menüleri önceden bildirmek şartıyla talep edebilirsiniz. Minimum saatlik yat kiralama yapılması durumunda başlangıç ve bitiş için önceden belirlenen iskeleler tercih edilir. Farklı iskelelerden yolcu alımı yapılması durumunda ek ücretler talep edilebilir.

İki Saatlik kısa tur programların’da Avrupa yakası(İstinye iskelesi, Bebek parkı), Anadolu yakası(Beykoz iskelesi, Kuleli askeri lisesi önü) iskeleleri tercih edilir.

Günlük yat kiralama ’da güne erken başlıyoruz. 10:00 ‘da başlayan tur programımız, Akşam 18:00 ‘da bitiyor. Günlük kiralama hizmetimizden faydalanarak ailenizle, arkadaşlarınızla yada sevdiklerinizle birlikte yüzme programları yapabilir yada şehrin gürültüsünden uzaklarda sessizlik, huzur ve rahatlamanın keyfini yaşayın. Tekne ve yatlarımız demirlenen koylarda kıyıya yanaşamaz. Kıyıya yakın, En fazla 2 metre derinlikte demirliyoruz. Yüzme yapılacak yerin akıntısız ve temiz olması kaptanlarımız tarafından kontrol edilir. Tekne ve yatlarımız da çocuk emzirme odaları, giyinme kabinleri, tatlı su duş, açık ve kapalı alanlar, güneşlenme alanları bulunuyor.

GÜZERGAH: Beykoz/Üsküdar: Paşabahçe, Çubuklu, Kanlıca, Anadolu Hisarı, Kandilli, Çengelköy, Beylerbeyi, Kuzguncuk, Üsküdar Yeniköy/Beşiktaş: Yeniköy, İstinye, Emirgan, Baltalimanı, Rumeli Hisarı, Bebek, Arnavutköy, Kuruçeşme, Ortaköy, Beşiktaş

Ulaşım için sürücülü v.i.p araç talebi karşılanmaktadır.Beyztur Turizm araçları ile kapınızdan yat limanına kadar eşlik ediyoruz. https://transfer.beyztur.com.tr/

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

*Dilerseniz özel Vito aracımız ile sizleri bulunduğunuz adresinizden alıp tekrar aynı adresinize bırakabiliriz .
*Kişi başı yemek fixmenü 150 tl dir.*Karışık ızgara ( et , tavuk , köfte , kızartılmış patates , pilav , 5 çeşit garnitür meze , sigara böreği , salata ,meyve ,soft içeceği)

Temalar

Macera
Eğlence
Aile ve Çocuklar
Lüks ve Konfor
Yiyecek ve İçecek

Tur Süresi

Günübirlik

Sıkça Sorulan Sorular

Minimum kiralama süresi kaç saat?
En az 2 saatlik kiralama yapabiliyoruz.
Dışarıdan yeme içme getirebilirmiyiz?
Evet,yat gezimizde önceden menü istemediğinizi ve yiyecek içecek getireceğizi bildirmeniz gerekmektedir.
Doğum günü ve ya kutlamalar için süsleme ve sürprizler hazırlanıyor mu?
Evet,özel günleriniz için size çok çeşitli seçenekler sunuyoruz.Rezervasyon sırasında programa dahil etmek istediğiniz seçenekleri bize iletmeniz yeterli olacaktır.
*Seyir sırasında müzik tesisatı açılıyor mu
Evet yatlarımızda müzik tesisatı bulunuyor.Eğlence sırasında istediğiniz türde müzik yayını yapılıyor.
Tur için ulaşım sağlıyormusunuz?
Rezervasyon yapılırken adres bilgilerinizi verdiğiniz taktirde ücret karşılığı sürücülü v.i.p araç ile kapınızdan alıyor tur bitimi tekrar kapınıza bırakıyoruz.9 kişiyi geçen taleplerde sprinter minibüs teğmin ediyoruz.
Yat gezisinde kişi başı fiyat mı uygulanıyor?
Hayır,yat en az iki saatlik kiralanır kişi sayısı 1 ile 15 kişiye kadardır.Yeme içme kişi başı uygulanmaktadır.

Tur Konumu

Yorumlar

0/5
Oylanmamış
dayalı 0 Yorum
Mükemmel
0
Çok İyi
0
İyi
0
Kötü
0
Çok Kötü
0
Yorum Yok
Yorum yazmak için giriş yapınız

BEYZTUR TURIZM Doğrulandı

May 2021 'dan beri üye

Mesaj kutusu
1.000 ₺ başlayan fiyatlar

Ekstra Fiyatlar:

({{type.price_type}})
{{type.price_html}}
({{type.price_type}})
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
  • {{total_price_html}}
  • {{pay_now_price_html}}
başlayan fiyatlar
1.000 ₺
0 Yorum
Mesajlar {{unread_count}}
... ile mesajlaş {{currentConversation.display_name}}
{{chat.display_name ? chat.display_name[0] : ''}}

{{chat.display_name}}

Siz: {{chat.last_message.content}}

{{chat.unread_count }}